Jakieś plany?
Piątek, 15 Grudzień 2017 14:32

Hej Ho! Jakieś noworoczne postanowienia? Jednym z nich zdecydowanie musi być wizyta na XI Urodzinach Bethel! To już tradycja, że pod koniec stycznie we Wrocławiu odbywa się sroga, urodzinowa balanga. Nie może Was zabraknąć. Wbijajcie na naszego Facebook'a. Tam dowiecie się wszystkiego ;) Peace!

 

 
Jesień... a zima już blisko
Czwartek, 23 Listopad 2017 23:35

Cześć i czołem. Za oknami już zimno i smutno. Nie znaczy to jednak, że musi tak być w naszych sercach! W ciągu zimy rodzi się bowiem wszystko to, co tak pięknie kwitnie wiosną. Właśnie! Te przykro wyglądające dni spędzamy pracując nad nowymi utworami. Jest dobrze. Spodoba Wam się! Już niedługo przedstawimy Wam efekty naszej ciężkiej pracy. Tym czasem, pozytywną energię rozsiewamy wśród najmłodszych. Dziś, 23.11, Wlazi i Kondziu, reprezentując całą ekipę BETHEL, mówili najmłodszym o muzyce reggae! Wrocławskie przedszkolaki dowiedziały się, czym jest muzyka reggae i skąd pochodzi. Tak, jak nam się wydawało, muzyka serc najlepiej trafiła do najmłodszych - do tych, którzy najbardziej serc słuchają.

Już niebawem nowe informacje! Bądźcie z nami na co dzień, a nic Was nie ominie! Bless!!!

 
Lato, lato... Już po lecie.
Czwartek, 14 Wrzesień 2017 12:27

Czołem! Niedawno zagraliśmy nasz ostatni koncert w tym sezonie. Kilka ostatnich miesięcy było dla nas czasem ciężkiej pracy, długich podróży i niezapomnianych doznań. Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na naszych koncertach, przybili z nami piątkę i dobrze się bawili. Daliście nam masę energii, którą teraz chcemy przetopić na materiał na III płytę. Trzymajcie za nas kciuki i wypatrujcie nowych wieści. Cześć!

 
Morza szum, ptaków śpiew...
Czwartek, 17 Sierpień 2017 11:13

Cześć i czołem! Jak tam wakacje? U nas jak zwykle aktywnie. Tym razem pakujemy olejki do opalania, klapki i kąpielówki, bo przed nami wspaniały nadmorski festiwal Reggaenwalde! Do zobaczenia!

 
Zaraz Będzie Ciemno!
Poniedziałek, 07 Sierpień 2017 22:18

Tak! Przystanek Woodstock 2017 mamy już za sobą. Nie można za dużo napisać na ten temat, gdyż po prostu nie ma na to słów. Było najlepiej, jak tylko mogło być. Dziękujemy wszystkim za obecność, niesamowitą energię oraz dobre słowo przed i po koncercie. Ale my się nie rozpływamy. Lecimy dalej! Do zobaczenia!

 
Sezon trwa
Środa, 28 Czerwiec 2017 11:22

Witajcie. Jak zapewne wiecie, nasza wiosenno-letnia trasa trwa w najlepsze. Za nami już kilka dobrych koncertów, a przed nami kolejne. Jednym z nich będzie niezwykłe wydarzenie, w którym weźmiemy udział. Już 7.07 w Opolu odbędzie się koncert z okazji 35-lecia zespołu Bakshish! Zapraszamy Was gorąco na tą wspaniałą imprezę. Do zobaczenia! 

 
Festiwalowy rozkład jazdy!
Sobota, 20 Maj 2017 08:12

Widzimy się tu, tu i jeszcze tam... A to jeszcze nie wszystko :)

 
Letnie newsy!
Wtorek, 16 Maj 2017 11:22

Hej Ho! Niedawno weszliśmy pewnym krokiem w sezon plenerowy, dlatego będziemy Was teraz co chwila informować o nowych imprezach i koncertach, na których się pojawimy. Już dziś mamy przyjemność zaprosić Was na Stolice Reggae Festiwal do Kluczborka. 10 Urodziny Bethel i 10 Urodziny SRF... to brzmi jak syta biba :D

 
Plenerowo!
Niedziela, 30 Kwiecień 2017 16:25

Takie wieści, takie plany! Będzie grane, śpiewane... Ba, nawet tańczone! :)

 
Bethel w CUSTOM34 STUDIO
Piątek, 14 Kwiecień 2017 18:26

Tak jest, słowa zamieniamy w czyny. Nagraliśmy pierwszą część utworów, które znajdą się na naszej III płycie! Ostatnie dni spędzone w naszym ulubionym CUSTOM34 STUDIO dały wspaniałe owoce. Już niebawem podzielimy się z Wami naszymi dokonaniami, a tym czasem, specjalnie dla Was krótkie relacje ze spędzonych tam dni. :)

Dzień I

Dzień II

Dzień III

 
Coś się kończy, by coś się zaczęło
Poniedziałek, 03 Kwiecień 2017 16:52

Hejo! Powoli, bo powoli ale emocje po naszej wiosenno - jubileuszowej trasie opadają. Cała masa rewelacyjnej zabawy już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy wtedy z nami byli. To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was na najbliższy czas. Na dniach będziemy mieli dla Was kilka extra newsów! W kontakcie! ;) 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 23