Długo na to czekaliście...my też! Ale w końcu, w trzecim roku istnienia zespołu, oddajemy w Wasze ręce zupełnie nowiutką stronę internetową Bethel! Mamy nadzieję, że będziecie na nią regularnie zaglądać, a my obiecujemy, że na bieżąco będziemy Was informować o najnowszych wieściach. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony!

 

Co znajduje się na stronie? Co jeszcze się na niej pojawi?

W zakładce newsy szukajcie informacji o aktualnych wydarzeniach i planach zespołu, a jeśli chcecie zapoznać się z naszymi planami koncertowymi to zapraszamy do działu koncerty. Jest tam także pełny spis naszych archiwalnych występów.

W zakładce zespół już niedługo pojawi się krótka historia Bethel oraz kilka słów o każdym z nas.

W galerii są zdjęcia zarówno stare, nowe, jak i najnowsze.

Co w dziale muzyka? Wiadomo - nasze kawałki do posłuchania i ściągnięcia (przy okazji krótka instrukcja ściągania pliku: kliknij "Ściągnij" prawym przyciskiem myszy i wybierz "Zapisz element docelowy jako..."). Miłego słuchania!

Zachęcamy do zostawienia śladu po sobie w księdze gości oraz do odwiedzenia stron naszych krewnych, znajomych i przyjaciół, których adresy znajdziecie w linkach.

Do działu kontakt zapraszamy szczególnie organizatorów koncertów - z chęcią u Was zagramy, wystarczy napisać!

Aha, byłbym zapomniał. Rejestrujcie się na forum Bethel! Tylko tutaj możliwość podyskutowania z muzykami i fanami zespołu Bethel!

Życzymy przyjemnego pobytu na www.bethel.art.pl!